Монографија 15 години САБА

Во оваа монографија се опфатени содржини за сите ученици, професори, активности, настани, проекти, награди, Еразмус проекти кои се реализирани во периодот од учебната 2016/17 до учебната 2021/22.

Информациите за претходните години од првата генерација на САБА 2007/08 до учебната 2016/17 се објавени во Монографијата за 10 годишнината која може да ја најдете подолу на  на веб страната на САБА.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Превземи [71.46 MB]