Уписи 2020

Уписи за учебната 2020/21 година!

САБА запишува редовни и вонредни ученици во I, II, III и IV година во САБА Скопје, Битола, Штип и Куманово.

   

ШКОЛАРИНА:

  • Попуст за уписи до 1-ви мај
  • Можност за плаќање на 12 рати.

  

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Превземи [4.78 MB]