Иновативни методи во наставата

Во рамките на Еразмус проектот „Градење на најдобриот тим„ професорите учесници во обуките во Италија и Шпанија подготвија презентација преку која ги споделија новите методи кои ги научија за време на девте обуки.

Презентацијата е достапна на следниот линк:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Превземи [6.25 MB]